خبرنامه پیامکی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی تخته سیاه عدد 9 را به شماره 3000616177 ارسال نمایید
 • انواع بلیط پرواز (چارتر و سیستمی)، معایب و مزایا :

  هنگامی که می خواهید بلیط هواپیما تهیه کنید دو حالت وجود دارد یکی خرید بلیط سیستمی یا همان بلیط پروازهای برنامه ریزی شده توسط ایرلاین ها (scheduled flights) و دیگری خرید بلیط پروازهای چارتر  (charter flights)یا همانپرواز چارتر. اما معنی هر کدام از این پرواز چیست؟ و کدام پرواز برای شما مناسب تر است ؟ این مسئله ای است که شما بایستی به آن آگاهی داشته باشید. برای روشن تر شدن موضوع ابتدا ماهیت پروازهای سیستمی ( برنامه ای ) را بررسی میکنیم و در ادامه به تعریف ،مزایا و معایب پروازهای چارتر می پردازیم.

  پروازهای سیستمی یا برنامه ای :

  همانگونه که از اسم این پروازها مشخص است پروازهای برنامه ریزی شده توسط ایرلاینها ( شرکت های هواپیمایی نظیر زاگرس ، ماهان ، کیش ایر ، آتا و ... ) میباشند که برای مدت نسبتا طولانی برنامه ریزی شده اند و امکان خرید بلیط را برای مسافران در فواصل زمانی بلند مدت فراهم نموده اند. اگرچه امکان دارد تغییراتی در برنامه های این پروازها اعمال شود ولی تا حد زیادی این برنامه ثابت است . بلیط این پروازها توسط خود ایرلاین و یا توسط نمایندگیهای ایرلاین ( آژاس های مسافرتی دارای مجوز بند الف) به فروش می رسد.

  مزایای پرواز های سیستمی یا برنامه ای :

  ۱- امکان خرید بلیط هواپیما برای فواصل بلند مدت
  ۲- امکان کنسل کردن بلیط هواپیما با جریمه (با توجه به زمان درخواست کنسلی بلیط و همچنین کلاس پروازی و نیز قوانین شرکت هواپیمایی جریمه کنسلی بلیط هواپیما که بین ۵ درصد تا ۱۰۰ درصد مبلغ بلیط هواپیما تعیین میشود.)
  ۳- امکان خرید بلیط برای خردسال ( ۲ تا ۱۲ سال ) به صورت نیم بها در پروازهای سیستمی در پروازهای چارتر نرخ بلیط
  ۴- امکان استفاده از تخفیف های مربوط به ایثارگران ویژه واجدین شرایط در برخی ایرلاینها نظیر ایران ایر
  ۵- تنوع بالای مسیر های پروازی

  معایب پروازهای سیستمی یا برنامه ای :

  ۱- مهمترین مسئله ای که مسافران را از خرید بلیط هواپیما سیستمی منصرف کرده و به سمت خرید بلیط های چارتر هواپیما ترغیب میکند مسئله قیمت بلیط هواپیما است . نرخ بلیط هواپیما پروازهای سیستمی بر اساس مصوبه سازمان هواپیمایی کشوری تعیین شده و معمولا در بیشتر اوقات اختلاف زیادی با قیمت بلیط هواپیما پروازهای چارتر دارد . هر چند در سالهای اخیر  سازمان هواپیمایی کشوری با طرح هایی قصد بر طرف این مشکل را داشته و با اجازه متنوع سازی قیمت بلیط هواپیما دست ایرلاین ها را در قیمت گذاری و رقابت باز گذاشته است ولی همچنان با وجود محدودیتهایی همچون وجود کمترین قیمت و بیشترین قیمت مصوب در قیمت گذاری  ، ایرلاینها همچنان با محدودیتهایی در این مسئله در گیرند و مسئله تفاوت قیمت با بلیط های چارتر پابرجاست.
  ۲- محدودیت پروازهای برنامه ای : پروازهای برنامه ای معمولا از فاصله زمانی زیادی تا پرواز و با توجه به سیاستهای ایرلاین ها برای حجم معینی مسافر برنامه ریزی میشوند . این در حالی است که در زمانهای پیک سفر نظیر تابستان ، تعطیلات عید نوروز و سایر مناسبتها ، پروازهای سیستمی پاسخگوی تقاضای بازار نیست حتی در زمان های عادی نیز در تاریخ های نزدیک پرواز معمولا پیدا کردن بلیط سیستمی مشکل است چون فروش بلیط های پروازهای سیستمی گاها از چند ماه پیش از پرواز شروع شده است و به علت استقبال عمدتا ارگانها  و سازمان ها که برنامه های زمانبندی مشخصی دارند و همچنین نیاز به تغییرات و کنسل کردن بلیط هواپیما چندین باره را دارند امکان خرید بلیط حتی چند روز مانده به پرواز نیز امکان ندارد به همین دلیل در چنین مواقعی پروازهای چارتر راه حل این مشکلات هستند .

  پروازهای چارتر :

  چارتر در لغت به معنای اجاره یا دربست نمودن  است . در بحث گردشگری و سفر ، چارتر معمولا به صورت اصطلاح به اجاره قرار گرفتن کامل یک هواپیما (full charter) یا تعدادی  از صندلی های هواپیما (seat charter) یا هتل یا کشتی و یا هر وسیله و مکانی توسط یک شرکت و موسسه خدمات گردشگری استفاده می شود . در موضوع ما که مربوط به پروازهای چارتر است ، یک شرکت گردشگری معتبر با توجه به مجوزهای لازم میتواند درخواست چارتر هواپیما در مسیر خاصی را به ایرلاین ها ارائه داده و ایرلاین با توجه به صلاحدید و اخذ ضمانت های لازم از شرکت درخواست دهنده این اجازه را صادر نماید و پرواز چارتر را برقرار سازد . با توجه به اینکه چارتر کننده موظف میشود کلیه هزینه ها و همچنین فرایند فروش بلیط را خود طبق مبلغ توافقی با ایرلاین تضمین نماید . در قانون نیز به ایرلاین های اجازه داده شده که با توجه به نیاز بازار به بیش از پروازهای برنامه ای پرواز چارتر برقرار نمایند.
  با توجه به موارد بالا در واقع در پروازهای چارتر طرف شما شرکت چارتر کننده میباشد و ایرلاین در واقع تنها مجری پرواز است و مسائل مربوط  به فروش، تغییرات یا کنسل کردن بلیط هواپیما به عهده شرکت چارتر کننده است. با توجه به اینکه شرکت چارتر کننده تضمین کرده است مبلغ توافقی با ایرلاین را تامین نماید لذا در خصوص بلیط های چارتر محدودیت هایی نسبت به بلیط های پرواز سیستمی نظیر مقررات کنسلی ، تغییر نام ، تغییر تاریخ وجود دارد که در ادامه به توضیحاتی در مورد مزایا و معایب بلیط پرواز های چارتر میپردازیم.
  مزایای بلیط پرواز چارتر :

  ۱-  بهترین و بزرگترین مزیت بلیط پروازهای چارتر قیمت آن است . شما اگر در انتخاب تاریخ سفر خود انعطاف داشته باشید میتوانید خیلی ارزان با هواپیما سفر کنید گاهی ارزان تر از قیمت بلیط اتوبوس یا قطار!
  ۲- مزیت بلیط پروازهای چارتر تنها در قیمت ارزان تر بلیط هواپیما نیست . در اکثر مواقعی که ظرفیت پروازهای سیستمی
  ( برنامه ای ) پر شده است شما میتوانید از پروازهای چارتر بلیط تهیه کنید.
  البته در چنین مواقعی بلیط های چارتر دیگر ارزان نیستند ولی به هر حال کار مسافران راه میفتد.
  معایب بلیط پرواز چارتر :
  ۱- جریمه کنسلی بلیط با توجه به نظر شرکت چارتر کننده صورت میگیرد و در بیشتر موارد بلیط صادر شده غیر قابل کنسل است حتی در صورت عدم استفاده از بلیط هیچگونه وجهی استرداد نخواهد شد . پس بهتر است زمانی از بلیط های چارتر استفاده کنید که قصد تغییر آن را به هیچ وجه ندارید.
  ۲- بلیط پروازهای چارتر غیر قابل انتقال به غیر و غیر قابل تغییر تاریخ است .
  ۳- نرخ بلیط خردسال (۲ تا ۱۲ سال ) همانند قیمت بلیط بزرگسال محاسبه می شود . البته نرخ بلیط نوزاد کوچکتر از ۲سال
  ( بدون صندلی) همانند بلیط های سیستمی در حدود ۱۰ درصد قیمت بلیط بزرگسال محاسبه می شود.
  ۴- محدودیت تنوع مسیرهای پروازی : مسیرهای پروازی چارتر اغلب در مسیرهای پرتردد وجود دارد مانند (تهران به مشهد یا تهران به کیش) و شما نمیتوانید در هر مسیری بلیط چارتر تهیه کنید ولی در سالهای اخیر تعداد مسیرهای چارتر به شدت افزایش پیدا کرده است .

  بلیط پروازهای چارتر برای چه کسانی مناسب است ؟

  با توجه به مطالب بالا  میتوان نتیجه گرفت در زمانی که شما امکان انتخاب خرید هر دو بلیط پروازهای برنامه ای ( سیستمی ) و بلیط چارتر را دارید اگر چنانچه از برنامه سفر خود مطمئن هستید و قصد تغییر یا کنسل کردن آن را ندارید با توجه به قیمت ارزان تر بلیط پروازهای چارتر آن هم درخرید در روزهای نزدیک به پرواز برای شما به صرفه تر باشد . اما زمانی که احتمال می دهید که ممکن است برنامه سفر شما تغییر کند به علت مشکلات مربوط به استرداد یا تغییر در بلیط چارتر بهتر است بلیط های سیستمی را خریداری نمائید البته این نکته را فراموش نکنید حتی در بلیط های پرواز های سیستمی در برخی مواقع جریمه کنسلی بلیط تا ۱۰۰ درصد قیمت بلیط و همانند بلیط های چارتر محاسبه می شود و در واقع غیر قابل استرداد است.
  آیا نوع هواپیما و ارائه خدمات در پروازهای چارتر در سطح پایین تری از پروازهای برنامه ای قرار دارد؟

  تفاوت پرواز چارتر با پرواز سیستمی تنها در روش فروش بلیط هواپیما و متولی آن است . هیچگونه تفاوتی در نوع هواپیما ، خدمات ، کادر پروازی و دیگر موارد بین پروازهای برنامه ای و چارتر وجود ندارد و شما با خرید بلیط هواپیما چارتر از همان خدماتی بهره میگیرید که در پروازهای برنامه ای از آن بهره مند میشوید.
  خرید اینترنتی بلیط هواپیما :
  امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مکانیزه شدن بخش عمده ای از فعالیتهای روزمره، تغییرات گسترده ای در نحوه زندگی ما انسان ها بوجود آمده که خرید بلیط هواپیما هم از این قاعده مستثنی نیست. در گذشته چیزی تحت عنوان خرید اینترنتی بلیط هواپیما وجود نداشت اما امروز شما می توانید با مراجعه به وبسایت های خارجی و داخلی که این نوع خدمات را ارائه می دهند، بلیط هواپیما مورد نظرتان را براحتی و ظرف مدت چند دقیقه خریداری کنید بدون اینکه لازم باشد شخصاً به آژانس های هواپیمایی رفته و وقت و هزینه بیشتری صرف نمایید.
  خدمات آنلاین دورونزدیک :
  برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما می توانید به وبسایت دورونزدیک (https://DooroNazdik.com) مراجعه کرده و تنها با چند کلیک ساده بلیط مورد نظر خود را خریداری نمایید.همچنین بزودی این امکان را خواهید داشت که علاوه بر خرید پرواز، به
  رزرو هتل نیز بپردازید که این امر میتواند موجبات سفر شما را هر چه سریعتر و آسان تر فراهم آورد.
 • در آبان ماه سال 1395 دیجی‌کالا به‌عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور با سرمایه‌گذاری روی DMC همکاری با این شرکت را به عنوان کانون رسانه‌های دیجیتال آغاز کرد.

  دیجی‌کالا به‌عنوان پربازدیدترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه با بیش از یک میلیون بازدیدکننده در روز، از طیف گسترده‌ای از مخاطبان برخوردار است و این آمار خیره‌کننده دیجی‌کالا را در میان سه وب‏سایت پربازدید ایران قرار داده. تمام این‌ موارد در کنار هم باعث شده تا دیجی‌کالا از پتانسیل کافی برای ورود به دنیای تبلیغات آنلاین برخوردار باشد و با ارایه‌ی خدماتی فراتر از یک فروشگاه آنلاین، امروزه به‌عنوان بستری مناسب برای معرفی برندها و محصولات آن‌ها شناخته شود.

  با آغاز همکاری میان این دو مجموعه، تمامی تبلیغات در رسانه‌های فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا شامل بنرهای وب‌سایت و اپلیکیشن دیجی‌کالا، دیجی‌کالا مگ، دیجی‌کالا T.V ، هفته‌نامه چاپی دیجی‌کالا، شبکه‌های اجتماعی شامل اینستاگرام و تلگرام دیجی‌کالا و خبرنامه‌‌ها، تنها از طریق DMC امکان‌پذیر است.

  مجموعه DMC با در اختیار داشتن تیمی مسلط به دانش بازاریابی، ابزارهای تبلیغاتی موثر، دسترسی به برترین بسترهای دیجیتال ایران و استراتژی‌های خلاق، تمامی امکانات لازم  برای  بهره‌مندی مشتریان خود از بهینه‌ترین برنامه‌ریزی و برخورداری از رسانه‌های هوشمند دیجیتال را فراهم می‌کند. همچنین با دسترسی به پلتفرم‌های متنوع تبلیغات آنلاین، مجموعه‌ DMC توانایی ارائه مشاوره، طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی جذاب و موثر را با بالاترین کیفیت ممکن برای مشتریان فراهم می‌کند. در نهایت دسترسی DMC به بیش از 35 میلیون کاربر اینترنتی ایرانی، فرصت‌های منحصربه‌فردی را پیش روی مشتریان این مجموعه قرار داده است.

  با آغاز همکاری مشترک میان دیجی‌کالا و DMC، مشتریان هر دو مجموعه می‌توانند کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین خودشان را با روش‌های نوین، منطبق با فن‌آوری‌های روز دنیا و با اطمینان از دسترسی گسترده و  هدفمند به مخاطبان مورد نظرشان، طراحی و اجرا کنند.

  دیجی‌کالا نیز مثل همیشه با چشم‌انداز خلق بهترین تجربه کاربری برای کاربرانش، بدون استفاده از شیوه‌های غیراصولی و آزاردهنده در تبلیغات، تنها پذیرای تبلیغات برندهایی خواهد بود که با جامعه کاربری مخاطبان دیجی‌کالا سازگار باشند و کالاهای خود را برای عرضه در سایت دیجی‌کالا ارائه کرده‌باشند.

  در واقع این روش تبلیغاتی یک نتیجه برد برد برای برندهای تبلیغ‌دهنده و کاربران را در برخواهد داشت که در آن بدون آسیب رساندن به تجربه کاربری، محصولات برندها در نقطه تصمیم خرید، در معرض آگاهی، انتخاب و خرید کاربران قرار خواهد‌گرفت
 • کفش جی¬اوکس در دیجی استایل با یک تخفیف هیجان‌انگیز
  جی¬اوکس کفشی است که راحتی را با آن تجربه خواهید کرد. کفشی همگام با تکنولوژی‌های روز و البته با ظاهری کلاسیک و شیک. اما برای داشتن این کفش¬های منحصربفرد فرصت را از دست ندهید. دیجی استایل همگام با نمایندگی‌های دیگر جدیدترین‌های مجموعه زمستانی جی اوکس را با حداکثر 30% تخفیف در سبد خرید زمستانی¬تان ‌می‌گذارد.

  جی¬اوکس با یک ایده خلاقانه از تولید کفشی که امکان تنفس را به پاهای شما می‌دهد وارد دنیای کفش مردانه و زنانه شد. سپس با گسترش ایده‌های ماریو مارتی، پایه‌گذار جی‌اوکس، طراحی‌های آن به ویژه در انواع بوت و نیم بوت گسترش یافت و علاوه بر سلامت و راحتی پا، برای زیبایی و ظاهر خلاقانه و خاص¬اش محبوب گردید.
  جی اوکس که کار خود را حدود 25 سال پیش از ایتالیا آغاز کرد، توانست به سرعت کمپانی خود را گسترش دهد و حالا هماهنگ با نیازهای یک خانواده از کفش اسپرت و کفش مجلسی گرفته تا نیم بوت مردانه را در طراحی‌هایش جای داده است و البته برای اعضای کوچکتر خانواده نیز طراحی‌های متفاوتی از کفش نوزاد تا انواع کفش کتانی پسرانه یا نیم بوت دخترانه را دارد.
   
  پس مهم نیست چه سن و سال یا حتی سلیقه‌ای داشته باشید، می‌توانید سری به محصولات متنوع جی اوکس بزنید و علاوه بر آن¬که کیفیت بالا و عمر طولانی کفش¬های آن را تجربه کنید، از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیای کفش هم لذت ببرید.
  آنچه در طراحی کفش‌های زنانه، مردانه و بچگانه جی اوکس به کار رفته است، تکنولوژی قابلیت تنفس است که علاوه بر داشتن گرمی و محافظت مناسب، به پاها امکان تنفس و راحتی بیشتر داده و باعث می‌شود پا داخل کفش عرق نکند.
  زیره کفش‌های جی اوکس هم از ویژگی خاصی برخوردار است، زیره این کفش‌ها مهندسی و طراحی خاصی دارد که که علاوه بر کاهش لغزندگی کفش‌ها باعث راحتی بیشتر آن و محافظت بیشتر در مقابل ضربه‌‌ها می‌شود.
   همچنین در رویه و البته زیره برخی از مدل‌های جی اوکس چرم طبیعی به کار رفته است که نه تنها قابلیت ضد آب بودن داشته و باعث می‌شود که آن‌ها را بتوانید با خیال راحت در روزهای بارانی و برفی پاییز و زمستان بپوشید، بلکه عمر کفش را نیز افزایش می‌دهد.
  پس اگر هنوز برای خرید کفش زمستانی یا روزمره و یا کتانی خود تصمیم نگرفته‌اید و برای انتخاب یک کفش با کیفیت که برای طولانی مدت همپای شما باشد، مردد هستید، حراج میان فصل هیجان‌انگیز جی اوکس را از دست ندهید.
   
   
  از خرید کفش زنانه گرفته تا کفش بچگانه، این اتفاق می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌های خرید زمستانی شما باشد. طعم شیرین خرید اینترنتی بوت مردانه، زنانه و البته محصولات ویژه  کفش GEOX برای کودکان‌تان را با دیجی استایل و در حراج میان فصل این برند ایتالیایی بچشید و زمستان امسال را متفاوت سپری کنید.
 • تمام آن چیزی که شما از یک نرم افزار ایمیل مارکتینگ نیاز دارید! 
  نرم افزار ارسال ایمیل گروهی و تبلیغاتی ما بهترین خدمات را به شما در این حوزه ارائه می‌نماید. شما به سادگی و بدون داشتن هیچ دانش فنی می توانید توسط آن خبرنامه های زیبایی را ایجاد کنید، به صورت گروهی باه لیست ایمیلی ا.کهاز کشتریان خود جمع آوری کرده اید ارسال کنید و با آن ها ارتباط موثری ایجاد نمایید، شما می توانید گزارشات ایمیل های ارسالی خود را بررسی نمایید، تعداد و آدرس ایمیل مشتریانی که خبرنامه شما را باز کرده اند، کلیک کرده اند، لغو اشتراک و یا اسپم کرده اند را مشاهده کنید.
  این نرم افزار در راستای ارائه یک سرویس با کیفیت و ارزان برای کسب و کارهای کوچک ایجاد شده است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر این نرم افزار ارزان قیمت ایمیل مارکتینگ شما می توانید به سایت های زیر مراجعه کنید

  mailerlite.ir

  mailer.karzar.ir

 • نرم افزار CRM به کمک داده های تولید شده توسط کارمندان فروش روابط بین شرکت و مشتری را منظم تر، دقیق تر کرده و اطلاعاتی را به مدیران کسب و کار، جهت بهبود سازمان فروش، بهینه کرده منابع تبلیغاتی، رهبری مشتریان ارائه می کند و درنهایت منجر به افزایش فروش و سود کسب و کار می شود.

  نرم افزار CRM این حس را به تک تک مشتریان القاء می کند که آنها مشتریان VIP کسب و کار هستند.

  کسب و کارهای که از نرم افزارهای CRM به شیوه درست استفاده کرده اند، با اثرات زیر رو به رو شده اند(منبع):

  • 41 درصد افزایش درآمد به ازای هر کارمند فروش
  • 300% افزایش نرخ تبدیل سرنخ به مشتری
  • 27% بهبود در نگهداری مشتریان فعلی
  • 23% کاهش در هزینه های بازاریابی

  نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری - crm

   

  بیش از دو سال پیش نرم افزار CRM دیدار براساس یک نیاز واقعی (ارتباط بهتر با مشتریان کنونی و آینده) که ما در کسب و کارمان حس می کردیم، ایده پردازی شد و تیمی برای توسعه آن تشکیل گردید.تقریبا 2 ماه است که نسخه آلفای دیدار در مجموعه ما به عنوان یک نرم افزار CRM ابری استفاده می شود، تاثیرات چشم گیر بوده، نخست اینکه ما یادمان نمی آید که پیش تر چگونه کار می کردیم! و دوم اینکه دیدار همه فرایندهای ما را در ارتباط با مشتریان بهتر کرده است

  تصمیم بر این است که دیدار اول مهرماه به صورت عمومی وارد بازار شود.

  اگر علاقمند هستید که بیشتر در مورد نرم افزار CRM دیدار بدانید، با عضویت در خبرنامه ما در سایت didarcrm.ir علاوه بر این اطلاع رسانی  هفتگی یک هفته نامه آموزشی CRM را در ایمیل خود دریافت کنید و ما را نیز خوشحال کنید.

 • برخی تصور می کنند کار آفرینی فرآیند پیچیده ایست که تنها از انسان های خاص بر می آید و یا اینکه کار آفرینان تنها افراد ثروتمند و مشهوری هستند که چندین کارخانه و کارگاه بزرگ و چندین کارمند دارند درحالی که شما می توانید کار آفرین خودتان باشید یا به اصطلاح قدیمی ها استاد و نوکر خودتان.
  در سلسله گزارش های کار آفرینان جوان شما را با برخی از این افراد خوش ذوق که برای خودشان کار درست کرده اند آشنا می کنیم. این بار به سراغ یک نقاش و تذهیب کار هنرمند رفته ایم.

  درابتدا لطفا برای ما شرح دهید چه مدت هست که مشغول به کار هنری هستید و ایده ا کارهایتان چگونه به ذهن شما رسیده است؟
  از سال 79 تا اکنون
  با توجه به علاقه این جانب به هنر سال 79 وارد هنرستان شدم و با راهنمایی های معلمان و اساتید به موفقیت های بهتر و بزرگتری دست پیدا کردم .

  لطفا یک بیوگرافی مختصر از خودتان و رشته تحصیلی تان ارائه بفرمایید . آیا تحصیلاتتان در موفقیت شما موثر بوده؟
  محبوبه کیائی , متولد 1362 ساکن کرج , فرزند ارشد خانواده , متأهل . لیسانس هنرهای تجسمی از دانشگاه علم و فرهنگ , دبیر هنر مقطع دبستان , کارمند کانون پرورش فکری . برگزاری چندید نمایشگاه گروهی و انفرادی . برگزیده جشنواره شمسه . بله تحصیلات دانشگاه کمک زیادی به موفقیت من هم از نظر اجتماعی و هم از نظر موقعیت کاری کرده است .


   

  آیا اولین درآمدی که از طریق این کار بدست آوردید، به خاطر دارید ؟چطور بود و چه احساسی داشتید؟
  اولین بار در آموزگاه خصوصی تدریس کرده و با حقوق بسیار اندک کارم را شروع کردم . اینکه از رشته تحصیلی خود توانستن استفاده کنم و درآمدی از این طریق کسب کنم بسیار خوشحال بودم .

  آینده کاری خودتان را چطور مجسم می کنید و برای آِینده چه برنامه هایی دارید؟
  با ارتقاء تحصیل خود می توانم موقعیت شغلی بهتری در اجتماع داشته باشم . دوست دارم طراح سوال کنکور هنر باشم و چندید نمایشگاه دیگر با دوستان هنری خود برپا کنم و کتاب های هنری بنویسم .


   

  درمورداهمیت توجه به هنرتان و تاریچه مختصری از این هنر توضیح دهید.
  از سال 79 که وارد هنرستان شدم رشته نگارگری خوانده و دیپلم نگارگری گرفتم و 81 وارد دانشگاه هنر کرج شدم در رشته هنرهای تجسمی ( نقاشی ) و در کنار درسم با استاد خوبم خانم مطلبی و همسر ایشان آقای علوی آشنا شدم و کار سفالگری با دست را در کنار ایشان فراگرفتم , در کنار اینها مدرک تذهیب از وزارت ارشاد گرفتم بعد از 5 سال وارد دانشگاه علم و فرهنگ در مقطع کاردانی به کارشناسی شدم بعد از اتمام درس دبیر مدارس و در دوره دانشجویی در کانون پرورش فکری مشغول به کار بودم .


   

  مهمترین دشواری ای که برسرکار شما وجود دارد چیست و فکر می کنید برای حل آن چه باید کرد؟
  هزینه زیاد گالری ها برای ورورد نمایشگاه می گیرند و دیگر اینکه نداشتن سرمایه برای برپایی آموزشگاه هنری .
  دولت با در اختیار گذاشتن وام هایی با بهره اندک می تواند این مانع بزرگ را از جلوی پای هنرمندان بردارد .

  چطور به این نتیجه رسیدید که محصول شما بازار دارد و مردم به آن احساس علاقه و نیاز خواهند داشت؟
  ذوق هنری که در وجود ایرانیان دیده ام .


   

  اهل کجا هستید و درحال حاضر محصولات خود را به چه شهرهایی می فرستید
  اهل استان البرز (کرج) محصولات خود را با برپایی نمایشگاه در تهران به فروش می رسانم .

  آیا کار های هنری که در منزل انجام می شود می تواند درآمد زا باشد و نیاز های مالی شما برآورده می شود؟
  بـــله قطعاً هر هنرمندی از کارهای دستی داخل منزل هم می تواند درآمد خوبی داشته باشد فقط باید با فکری باز و راهی درست هدفش را پیدا کند .


   

  آیا برنامه ای برای آموزش هنر خود به سایرین دارید؟
  در حال حاضر مربی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستم و دبیر هنر در مقطع دبستان و از این طریق هنر خود را آموزش داده البته به صورت خصوصی نیز تدریس می کنم .

  مشوق اصلی شما در کارتان چه کسی است و چه کمکی به شما کرده است؟
  مشوق اصلی من مادرم بوده اند و بزرگترین کمک او این بود که اجازه داد از رشته تجربی به هنرستان بروم .

  برای کسانی که علاقمند به راه اندازی حرفه خودشان هستند چه توصیه ای دارید؟
  پشتکار پشتکار پشتکار

  درحال حاضر چند نفر از این طریق کار و فعالیت می کنند؟
  جامعه هنری بزرگی داریم و هر کس در رشته خود تخصص دارد و در آن فعالیت می کند .


 • با توجه به شکایت تعداد زیادی از کاربران مبنی بر خرید تجهیزات رایانه‌ای و مخابراتی که منجربه کلاهبرداری گردیده، پلیس فتا متهم سجاد حائری را شناسایی و دستگیر کرده است لذا با توجه به اینکه متهم با شماره تماس‌های زیر اقدام به کلاهبرداری مینموده، پلیس فتا تصمیم دارد از طریق این سایت با ارسال کلیه سوابق ثبت نامی وی به کلیه کاربران این موضوع اطلاع رسانی شود تا در صورت وجود کاربران مالباخته سریعا نسبت به طرح شکایت به پلیس فتا فاتب و یا دادسرای ناحیه 31 مراجعه شود

   

  نام هایی که متهم از طریق آن اقدام به کلاهبرداری مینمود عبارت است از:

  راضیه زیاری شلمانی ، کبری زیاری شلمانی ، احمد قاسمیان لنگرودی ، علی اکبر بنای دلشاد لنگرودی ، سمیه تالشی ، سجاد حائری ، حسین حائری

   

  شماره تماس‌هایی که متهم از طریق آن اقدام به کلاهبرداری مینمود عبارت است از:

  09304163135 ، 09304163135 ، 09332927579 ، 09100611618 ، 09359920761

Go To
Page Size
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت نرم نگاران آرمیتیس بوده و استفاده از محتوای آن و یا نمونه پروژه ها و محصولات با نام های فوق جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.
Copyright © 2011 Armitis.com Software Co. All Rights Reserved.

هفته نامه

(دریافت مطالب جدید به صورت هفتگی)

آدرس پست الکترونیکی

عضویت در خبرمایه

خواندن وبلاگ از طریق فید خوان ها مثل گوگل ریدر